Į amžinybę iškeliavo vysk. Bernardas Tissier de Mallerais
2024-10-092024 m. spalio 8 d., eidamas 79-uosius metus, po nelaimingo atsitikimo mirė vienas iš Šv. Pijaus X brolijos vyskupų Bernardas Tissier de Mallerais.
2024 m. spalio 8 d., eidamas 79-uosius metus, po nelaimingo atsitikimo mirė vienas iš Šv. Pijaus X brolijos vyskupų Bernardas Tissier de Mallerais.
Didžiausia auka, kurią siela gali suteikti Dievui, yra paklusimas teisėtai paskirtiems vadovams, nes, kaip sako šv. Tomas Akvinietis, „nėra žmogui brangesnio dalyko, kaip jo valios laisvė“. „Argi tiek pat džiugina Viešpatį deginamosios atnašos ir kruvinos aukos, kiek klusnumas Viešpaties balsui?“ – sako Šventoji Dvasia (1 Sam 15, 22)
Spalio mėnuo, be to, kad jis yra Rožančiaus mėnuo, tradiciškai yra skirtas angelams.
Kunigo Danielio Couture'o pamokslas, pasakytas 2013 m. spalio 13 d. Šv. Pijaus X kunigų brolijos koplyčioje Tokijuje (Japonija)
Regis, jis geras mūsų pažįstamas, nes yra ne tik Bažnyčios padavimo, bet ir visos kultūros savastis. Jo paveikslas brangus visiems, net netikintiesiems, nes jį gaubianti legenda – jaudinančiai poetiška ir žmogiška. „Šventojo Pranciškaus žiedeliai” tapo organiška Europos kultūros dalimi, o kai kuriuos Pranciškaus dvasingumo bruožus (meilę gamtai, neturto siekį, taikdarystę) vertina ir daugelis nūdienos žmonių.
Maldos, kurias Bažnyčia mums nurodo kalbėti prieš komuniją, parodo, kad vienas iš pagrindinių Kalvarijos vaisių yra ramybė.
„Duok išmaldos iš savo turto ir... nenusuk savo veido nė nuo vieno vargšo. Tada ir Dievo veidas nebus nugręžtas nuo tavęs“ (Tob 4, 7–11).
Nors Vatikanas leido viešąjį kultą tariamų Marijos apsireiškimų vietoje Medžiugorjėje, pagrindinė šių apreiškimų erezija yra tai, kad žmogus gali būti išgelbėtas bet kurioje jo pasirinktoje religijoje.
Rugsėjo 13 d. dalyvaudamas tarpreliginiame jaunimo susitikime Singapūre, Šventasis Tėvas pareiškė, kad visos religijos yra keliai pas Dievą.